View Single Post
Old 2014-10-03, 12:29   #66
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Isbandziau pries pora savaiciu universala s205. Buvo C180 benzas su 156 Ag, nieko ispudingo galios prasme... Bet visa kita buvo super!
Visu pirma, pastebimai didesnis nei S203, ypac tai jauciasi sedintiems gale. Ne is plocio, bet vietos kojoms gale buvo visai normaliai net ir man susireguliavus priekine sedyne patogiai (183cm ir 88kg). Salono kokybe, kaip ir sake Apple anskciau, superine. Vysnine/raudona oda nauja, smagi, tvarkingom siulem, black piano tipo apdaila maloni. Patiko laikrodukas kuris dabar montuojamas konsoles apacioje (tik Exsclusive ir Avantgarde modeliuose) - bet butent jis galetu buti buti dengtas stikliuku bent jau, ne plastmase, cia gal sioks toks trukumas man kaip megstanciam laikrodzius. Papildomos irangos sarase gal ir galima IWC laikroduka pasirinkti, netikrinau
Dezes darbas man pasirode malonus, ne per daug ''lenktyninis'', bet tuo paciu pakankamai greitas. Garso izoliacija gera, vaziuoja tvirtai bet ne kietai (ne Airmatic). Panoraminis stogas ir kazkas to ka reikia tureti labai jauku buna viduje, ypac kai lietinga diena, o butent tokia ir buvo testdrive'o metu. Kiek neiprasta buvo gana mazi langai, bet turetu buti priprantama kiek pavazinejus. Bagazine siek tiek paaugus lyginant su S203, kas irgi pliusas.
Bendras isores dizainas tai nerealus, traukiantis aki. Sustojome kavos nusipirkti 1 minutei, privaziave zmones klausia ''kas cia per mersas''?
Noreciau tokio S205 su 6 cilindru dyzeliu, labai idomu ka gero isleis mersas. Nors visiskai neatmetu C250CDI, puikios deklaruojamos sanaudos, o ir 150kW//500Nm yra tikrai nemazai.
Zodziu, one day...
Attached Images
File Type: jpg image.jpg (16.5 KB, 81 views)

Adodas neprisijungęs   Cituoti