View Single Post
Old 2012-03-22, 19:23   #104
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Va kiekvienas mastantis kaip tu ir emigruojantis iš Lietuvos, situaciją tik blogina!!! Mane nervina, kai pusdurnes bobutės šneka: oj kaip Lietuvoj blogai jaunimui, vaikeli, važiuok i Anglija, tai ten gal užsidirbsi... Tai bt kas išlaiko tuos nupirdusius pensininkus ir visa šita Lietuva? Būtent tokie durneliai kaip aš ir visi kiti, kurie dirba Lietuvoj. Nepateisinu emigracijos. Mano akimis emigruoja tinginiai kurie tingi dirbti ir užsidirbti čia. Taip čia sunkiau, bet gi nebūtinai gyvenimas turi būti rožėm klotas. PEACE
Tai kad daugelis emigrantų ten dirba kur kas sunkiau! O jeigu žmogus gali dirbti, yra darbingas ir turi noro, kodėl jis Maximoj turi dirbti sandely, o ne Anglijoj fabrike už 4x didesnę algą?

Asmeniškai pažįstu žmogų, kuris turi 4 vaikus, trys iš jų studentai, du mokosi mokamai. Vien vaikų mokslui reikia 8500lt per metus. O kur dar jų pačių išlaikymas, likusio mokyklinuko išlaikymas, žmonos, būsto??? Aukštojo jis neturi, svajoti Lietuvoje apie darbą su 2000+lt alga net neverta. Ką jam daryti, ką??? Vat ir dirba sėkmingai Anglijoj, gauna varganus 6000lt, bet visiem užtenka to.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti