View Single Post
Old 2012-03-21, 08:20   #35
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
aš tai tokios nuomonės kad kiekvienas uždirba tiek kiek yura to vertas ir gyvena taip kaip nusipelnė. Jeigu esi tinginys, latras ar dar koks tupas runkelis neišsilavines tai minimumas yra normalu. Kodel visi čia spangsta kad viskas brangu ir tt... viskas normaliai tik mes mažai uždirbam reikia ne kainas mažint o daugiau uždirbti. kitas klausimas kodėl aš nesugebu daugiau uždirbti ar trūksta košės kaukolėj ar tingiu ar verkiu ir laukiu kol valdžia duos ? visi mandrūs ten aiškint kad va darbdavys nemoka man tiek ar tiek tai eik kitur, o jei neini kitur reiškias tu matyt nelabai kam reikalingas ... todėl gauni tiek kiek nusipelnei ir kokia situacija rinkoj. beje darbdavys dar nuo atlyginimo sumoka 39 procentus sodrai ir ten dar kokiem velniams. taip kad jei realiai alga skaičiuot tai minimali alga yra 1181 litas. tik 530 litų mokesčiai sudaro .
Na bet tu suprask, kad paprastų darbininkų visada reikia ir reikės. O kitose ES šalyse kadangi minimumas yra didelis, paprastas darbininkas puikiai išgyvena!

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti