View Single Post
Old 2017-10-30, 15:46   #43
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

atstumus tarp raidziu, apdirbima, klijavima ant remelio as imu ant savo peciu, nes turint sia masina ismokau auksines taisykles nori padaryti gerai - daryk pats. is esmes turiu as ir tuos zmones kurie padarytu man uz aciu tas raides, tiesiog prisimenu ta savo taisykle kazkart... butent todel as ir stengiosi padaryti kuo daugiau savo rankomis. ne del to kad bandau sutaupyti... tiesiog nera kam patiketi. prisiminant kaip man "sutvarke" reduktoriu, kiek as kentejau kol suvedima padariau norima.. ir tai ne iki galo padaryta. ir tokiu pvz visur kur tik nenurodyk pirstu... niekam neidomu gylintis i esme, svarbu padaryti ko greiciau, gaut pinigus o toliau niekas nerupi. o jeigu prasai padaryti saziningai tai 4 is 5 atsakys ne nedarysiu o tas likes 1 is 5 uzlauz tokia suma kad jau mato pries save ne zmogu su o pinigine ir fantazija sumoms pradeda savo chaotiska soki nuo kurio man kaip klientui norisi verkti.
Visa tai pasakoju tik apie Klaipeda, nes tvarkau cia visas savo masinas.. ir jeigu paziureti kaip pvz sutvarke man Volvo is JAV, as su baime ziuriu i ta diena kai man reikes ja pardavineti ir ziureti i akys zmogui kuris ja pirks.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti