View Single Post
Old 2010-02-24, 18:59   #7
Kestasw208
 
Kestasw208's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-14
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 77

Kestasw208 is on a distinguished road



Standartinis

Na kiek suprantu lankaisi Klaipedoje. Prie Regitros yra bosh centras ten dirba super elektrikas pajunks taviski ant stendo ir viska pasakys. Ko neras kompas ras meistras pats.
Pas mano zmonos Masina zinoma tai ne MB o tik Seat ibiza bet pozymiai lygiai tokie patys buvo kompas nieko nerode, bet tas meistras iskarto pasake paskirstimo velenelio padieties daviklis bus parejas nupirkau kita isukau ir bedos baigesi.
Na arba oro srauto matuokle parejo, bet toki gedima tikrai turi roditi, dar gali Lemda zondas buti pasibaiges arba Katalizas visiskai uzsikises jai masina pravaziavus daugiau kaip 100000km reiktu pasitikrinti. Na tiek pradziai

Citata:
Pradžioje rašė mixtapeas View Post
Sveiki, perskaiciau visa foruma, bet tikslesnio atsakymo savo atvejui neradau. Tai va, buvau masina nuvezes pas rima, diagnostika nieko nerado, sako vazinek kol visai suges... Problema: ant laisvu apsuku spaudziant gaza, apsukos pakyla iki mazdaug 2500 rpm ir variklis pradeda dusti, purtytis, kazkokie garsai kaip, kad kas saudytu pasigirsta ir apsukos nebekyla ir sitas viskas prasideda kartais nuo 2000 rpm, kartais nuo 3000 rpm, nevisada vienodai. Cia buvau atjunges ir vel prijunges akuma ( gal tas turi itakos)? Bet ir iki to kol variklis neuzsiles, vaziuojant paspaudus biski daugiau gazo masina pradedavo gliucinti ( simptomai, kaip sugedusios oro srauto matuokles). Beje, ziema kai salciai temperatura nepakyla net mieste iki 80 ir ventiliatorius, tas kur arciausiai variklio dirba iskart uzkurus salta masina ( nznau ar taip turi buti?). Taigi, diagnostika nieko nerodo, laukiu bet kokiu patarimu. Pas pati galva pilna visokiu varijantu, bet per tuos prakeiktus ledynus is kiemo neisvaziuoju niekaip net iki serviso... Dekuj uz atsakymus!

__________________
CLK 200 kompressor (Kez Edition)
Kestasw208 neprisijungęs   Cituoti