View Single Post
Old 2015-05-05, 15:09   #179
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
koks skirtumas, vistiek originaliu detaliu neperki silberyje ar kadangi dar esi vw fanas moleryje. Tai ir neskaiciuok amortiku po 1k eur, o skaiciuok po 200eur, kompresoriu 100eur, net oro srauto matuokles naujos nepirkai, o srote apspardyta pirkai ir tada viskas susideda i vietas.
Taip, originaliu detaliu neperku. Jei tau nera skirtumo ar pirkti lemforder amortikus cls\ui paprastus, ar pirkti airmatika restauruota, ar deveta, tai nieko neturiu ka pridurt. devetas laikys 50stuku(o gali ir 10 neatlaikyt) naujas kad ir sanchiong laikys 100 tukst. Deveta detale pirkdamas as rizikuoju, ir daznai per antra gal islenda rizikavimas ir noras sutaupyti. Todel perkant masina rimtai pasvarstau ar man geriau nusipirkti cls'a be oro, kuri realiai galesiu islaikyti ir neskaudes pinigines, ar nusipirkti su oru, ir didziuotispries kazka, bet jei suges, imt bobutes paskola, nes is savos kisenes iseis tik devetas arba tik restauruotas

Taip OSM naujos nepirkau, nes zinojaukad su masina pasidziaugsiu 2-3000km ir parduosiu, kam man nauja pirkti?ar butu apple daugiau pinigu sumokejas uz masina jei ten butu osm naujas ir sarnyrai ne kokie lenkiski, o originalus is merso centro? nebutu. todel buciau dar didesniam minuse, nei buvau taip. kitas dalykas kai imi sau.

rafis neprisijungęs   Cituoti