Tema: SL500 r129
View Single Post
Old 2022-04-22, 10:27   #170
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
Sunkiai pas dažytoją juda reikalai, "ligos" ir panašiai. Bet kažkas po biški vyksta. Jau paruošimas kaip ir į pabaigą. Nusistebėjau kaip bamperį padarė, atrodo tikrai gerai ir likusi visa jo plastika. Taip pat nupirkau iš "Slapyvardžio" galinius stop žibintus facelift, norėjau tokių kaip senieji, bet neradau raudonų, tai paėmiau šitus. Taip pat pasigaminau stovą stogui, dar patobulinsiu vėliau, bet manau kietas stogas ilsėsis, nesižiūri man su juo mašina.

Dar pasakiau dažytojui, kad durų rankenėles nudažytų kėbulo spalva, nes tos juodos man nelabai žiūrėjosi.

Labai ieškau vairotojo kėdės tokios kaip pas mane, nes persiuvimas užsitęstų iki rudens, tokios eilės visur ir reiktų abi persiųti, gal kas netyčia kur matet?
Ir papildomo stop žibinto stikliuko arba viso žibinto už geresnę kainą. Nes kiek randu pirkti, tai parsiduoda tik visas, ir kaina 265eu, nors gruodį dar 190 buvo.
Pabandyk 8 603 92465, Raudondvary cia, del eiliu nzn, bet daro gerai jis. as jam vezu daryt visokias smulkmenas (stoga, liuka, sedynes), vairu jis nesiuva:-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti