View Single Post
Old 2011-06-20, 20:37   #120
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
tai vat kad nebuvo nuo ziemos atjungtas. tas bajerias vis uzeina. beje vakar ir su centriniu kazkas buvo. atrakint atrakino, o uzrakinti niekaip. teko ranka uzspausti duris. po to atjungiau bloka centra ir susitvarke. kazin cia susija tai?
gali būti, kad akumuliatorius ar tai buvo prisilpęs, ar dar kas, pasimetė viskas, el langai dar gali durniuot, automatiškai nenusileist, gali atsidarinėt tik laikant nuspaudus knopkę

kaip sakant pririšt reikia tėvo W211 kartais taip nutinka, taip pat nežinau kodėl.

dėl užrakinimo, tai pasikeist gali reikėt baterijas. man vis išpuola, kad užrakint užrakinu prie parduotuvės vis mašiną, o jau atėjęs atrakint neišeina... tenka eiti atgal iki parduotuvės, pasikeisti baterijas, rakinti raktu, kaukinti signalizaciją, pririšinėti rakčiuką...

rakto pririšimas: įjungi degimą, įspaudi užrakinti/atrakinti knopkes ir palaikai.

pas mane W124 berods net degimo nejungia, palaikau įspaudęs knopkę (pas mane tik viena) ir po kiek laiko atsiranda

langų pririšimas: įspaudi atidaryti langą, atsidaro, kelias sekundes palaikai, uždarai, įspaudęs dar kelias sek palaikai... tada turėtų viskas vėl veikti su liuku taip pat pririšimas reikalingas

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs