View Single Post
Old 2012-09-08, 18:32   #4
Mino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-07
Pranešimai: 4

Mino is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
klausimas autoriui,kaip R klase?kiek laiko vairuoji?kaip eksplotacija?gedimai? Turbut ne vienas iš čia esančiu bus dekingas už atsakynus.
Siaip as esu Citrofanas, tad MB man tik automobilis, kur galiu sutalpint seimyna. Nusiziurinejau R-class nuo praejusiu metu ir vis nepavykdavo nusipirkt, nes norejau amerikansko varianto, o kadangi LT esu nepastovus svecias tad tai praziopsodavau, tai dar kas nors. Tuomet pirkau lietuvoje pirkta ir vazineta MB. As juo vazineju nuo sausio men. Iki manes seimininkas buvo padares nemazai:
Pakeistos desines puses abi pagalves, pakeisti stabdziu diskai ir kaladeles, pakeisti galiniai amortikai i geresnius, nes gamykliniai pakankamai prastos kokybes. Vasari atlikau metine tech apziura Silberauto:
Pakeisti tepalai ir filtrai, iskaitant greicio dezes.
Pakeistas maziukas akumuliatorius
Viskas Atsiejo virs 2K lietuviskos valiutos.
Artejant vasarai pastebejau kad AC nebeveikia, problema- nuluzus plastamasine zarneles jungtis, einanti i radiatoriu - 350LT (su uzpildymu)
Liepos pabaigoje radau nusmukusi kairi priekini sona - Prasitrinusi pagalve - 700 LT (tik pagalves keitimas, nereikia keist su visu amortiku kaip sako SilberAuto kairiarankiai )
Pats vaziavimas geras, (nors ir AirMatic, bet Citro minkstumui neprilygsta), pakankamai manevringas, o tai labai padeda, nes Long variantas = 5.15m ilgio + plotis 1.92m. Maniau pradzioj bus sunku parkuotis, bet prie bet kurio prekybcentrio ikisu nosi, tik del plocio kartais reik pasitikslint.
Kuro sanaudos netoli pabega nuo gamykliniu: Vidutines Gamyk.:9.3l/100km, mano 9.9l/100km cia turbut gelbeja 7 pavaru automatine deze, kuri dar ir prisitaiko prie vairuotojo. Gailiuosi, kad pirkau 6-vieti, o ne 7-vieti. Tad dabar kai pastoviai naudoju trecia eile sedyniu, tai bagazines lieka l. mazai- uztenka vaiko sportini vezimeli stacia pastatyti. O siaip viduje tikrai erdvu ir patogu. gal tik antros ir trecios eiles sedynes l. ilgose keliones nera l. patogios ( bent jau taip is savo keleiviu girdejau )
Tai tiek, jei dar kas domina, klauskit.

Mino neprisijungęs   Cituoti