View Single Post
Old 2010-07-05, 21:37   #24
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
pasakiau mestrui, kad restauruosiu, tai sako neturi supratimo jie apie mersus. Tipo visos gumos ir sarnyrai merse sako labai minksti yra, tai sako susidesi ir sakes bus. Tai turbut naujas pirkt reikes
Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Nu jis mums maybachus, porsus, mersus taise visada, tai tikrai ner tokiu meistru daug. kiek telefonu supratau, tai sake, kad lyg ir tepalas kazkoks yra tose gumose, jie 2gubai minkstesni uz gumas, kuriom restauruoja. Ir tada buna batai vairo kolonelei ir amortikam anyway, kaip tau dabar vaziavimas? kokie ispudziai?
Chia priesh kelias dienas,galvojau sutaupysiu ir nusipirkau kardano guma METAL CAUCHIO, ispanu kepimo, kainavo 41€ , kai originalas kainuoja 130€. Kai pirkau dar paklausiau, ar tikrai gera kokybe,- sako viena ish geriausiu, na galvoju pofik, idesiu viena detale pigesne, bet nuvazhiuoju pas vienus meistrus, sako,mes tau net nedesim tos detales, nes ji zhiauriai nekokybishka... nuvazhiuoju pas kitus, sako ar tu durnas,kad taupai ant tokiu dalyku ir tt... tai sugedino mane visi ir liepe internete paskaityti, apie levas detales mersedesui, tai gryzhau,paskaichiau... ir supratau eilini karta, kad skupus moka dvigubai nuvezhiau shiandien ta guma ir atgal jiems pardaviau,- sakau dekis tu ja sau, nes man nei vienas rimtesnis servisas jos nededa Gerai,kad mane laiku apshviete
P.S
O lietuvoj daug Maybachu ?

samagonas neprisijungęs   Cituoti