View Single Post
Old 2020-05-12, 22:17   #15
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki visi, senokai berasiau, nes nelabai siaip buvo apie ka rasyti. Kaip buvau minejas, kad mano OBD fyske neveikia, tai pasirodo ji yra veikianti, tik reikia mandresnio adapterio, kad pasijungti. Siuo metu kovoju su vakuumais, beveik is niekur nieko baigesi traukimas, viena sutvarkiau, kitas sugedo. Turbinos kojeles nepritraukia, vakuumo pompa buvau idejas kita, pamatavo sandaruma, tai kazkur jo nera. Pati kojele sandaruma turi. Pakeiciau dvi magistrales, liko nekeista tik nuo trisakio kur eina i salona, ten kaip maciau lyg i kazkoki davikli pasijungia, bet ka jis ten daro kol kas neisivaizduoju. Gal but, kazkas zinote? Arba kitas variantas, pacioje pagrindineje plastikineje slangoje yra nesandarumas, bet dar kol kas nebuvo kada tai issiaiskinti, zodziu vaziuoja masina ir taip kazkiek
Is draugo gavau H&R 'coilinius' priekinius amortizatorius, aisku prie to pacio pareguliuotas aukstis. Turiu ir FK amortizatorius, bet ju dar nebandes, nes siek tiek pirma karta dedamas ne tuos idejau

Perdazyti naujai ratai su siek tiek idomesne spalva ant saules, labai sunku tai pateikti nuotrauka, nupirkau i gala 255/35 padangas, nes praeita vasara naudojau 225/40 ant skirtingu plociu ratu. Ir pagaliau uzdeti ratukai Dziaugiuosi, kad tamsi masina, tai rudys ne taip matosi Kol kas pateplioju ant rudziu, kad taip i akis nekristu.








Pakeisti priekiniai stabdziu diskai su kaladelemis, apatiniai sarnyrai, virsutines sakes, nupirkes buvau ir disku apsaugas, bet pasirodo kad jas pakeisti reikia nusipresuot stebules nuo stupicos, tai sios proceduros atsisakiau, ir siek tiek padazineta, nezinau kaip ta Stark firma, isvis AutoDOC uzsisakinejau Master Sport sarnyrus apatinius su virsutinem sakem, bet idejo situs, garantija 3 metam, ir kaina lyginant su MS dvigubai didesne, tai metus kokius manau tikrai turetu laikyt Dar prie galo nepriejau, bet ten irgi jau barska, kazkodel turiu itarima, kad amortizatoriu sarnyrai, tai reikes pasitikrinti.
Keisdamas virsutines sakes, keikiau Merso inzinierius del tokio sunkaus prieinamumo, galejo kazka kitaip sugalvot, kad tik varzta istraukei ir nereiktu dar tos verzles gaudyt ir vaidinti ginekologa

Diskai mano buvo tikrai geros is paziuros bukles, bet perkaitinti ir musdavo


Geguzes 12 rytas

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti