View Single Post
Old 2011-10-31, 18:30   #1
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis Mano XADO istorija

Tai va, svajone issipilde, isbandziau XADO Daug visokiu kalbu esu girdejes is tu kurie nera bande, nusipirkau maximoj per akcija, tai kainavo ne brangiau nei koks ELF'as. Naudoju 10w40, kaip paskaicius grazu aprasyma xado, tai tipo turi sumazet sanaudos vos ne 40%, galia padidet, variklio darbas grazesnis but, kompresija pakilt, tepalo spaudimas pakilt ir t.t. zodziu motoras turi pavirst i nauja.
Tai va pravaziavau bisk daugiau kaip 1000km, nu tai galiu pasakyt taip, tepalo spaudimas pakilo iskart, kiek ir anksciau keiciau tepalus ant tiek nepakildavo iskart po keitimo, variklis tikrai tyliau pradejo dirbt, netgi nemazas skirtumas galiu pasakyt, esu nufilmaves kaip dirbo tik pakeitus tepalus, ant dienu nufilmuosiu kaip dabar dirba, aisku jeigu jausis tas skirtumas per telefona. Nu ir daugiau nieks nepasikeite, sanaudos nepastebejau kad butu sumazejusios, traukos papildomos irgi neatsirado. kompresijos nematavau nei pries nei po. ziuresim kaip bus toliau, visgi dar nedaug pravaziavau. Dar kas idomu kad atsukus tepalo kamsti, nesmirda atrabotke kaip iprastai, o kvepia vaistazolem kazkokiom paskui bandysiu i deze supilt xado


__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti