View Single Post
Old 2014-06-10, 19:54   #28335
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Klaidas View Post
Bagažinės liftas patogus ir geras dalykas Man juokingi, žmonės perkantys tokios aukštos klasės auto ir navarotų kurių pas juos nėra, sako kad nesamonė nelabai ten jų reikia... Tai, kad iš tų visų smukmenų didesnių ar mažesnių ir susideda ta limuzino, prabangos visuma... Tuščias S`as ne S`as...
tai s320 irgi ne esas nes silpnas triperis, kur nuo golfo gti ar kokio 530 traktorinio mieste pasikrauna. tikras esas tik s500 ar s600 ar bent jau v8.
tai cia viskas nuo panetkiu priklauso. pas tave distrokinas yra, pas mane ventiliacija plius masazas ar ten dar kazkas skiriasi. koks skirtumas? nei pas viena ne pilnas. tai tipo jau gaidys? sitas naujokas su tuo s500 dziaugsis taip pat, kaip tu ir as.


Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
būtent ;] mano kibiriukui atsidaro nuo žuvytės knopkės ir kuo tai skirias nuo S klasėse stoviničių ? tik tuo, kad dar užsidaro?
pas reta uzsidaro, ir tai nuo knopkes o ne raktelio. o jei pasikroves maisais su tavorium esi, tai uzdaryt vis tiek kazkaip reikes. paspausti knopke ant dangcio, kai ranka tempia 15 alaus zemyn gali buti sudetingiau, nei tiesiog su ranka uzdaryt dangti.

alteroja neprisijungęs   Cituoti