View Single Post
Old 2016-04-26, 15:24   #8
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mersa View Post
Sveiki visi, esu naujas narys, zalias tiek automobiliu, tiek mercedes sferoje,
situacija tokia, kad nusipirkes ml'a isvaziavau i uzsieni, ir palikau seimai, iki to laiko problemos buvo tik su pakaba AIRMATIC, po ilgu seimos nariu vazinejimo po servisus, pneumocentrus ir pazistamus pagaliau nuvaziavo i SilberAuto, ten zmogus tik pravaziaves, pasake kad amortizatoriai priekiniai pareje, galiniai sake neisitikines, bet jo manymu irgi, tiesiog priekiniuose girdisi zymei labiau tai.
Kodel neziurejau pakabos kai pirkau?
Tai kad ziurejau, ir techapziuroi, ir servise, stuksenimas buvo ir nemenkas, bet visur sake, kad pakaba ledine, pneumocentre (kai jau nusipirkau) sake cituoju:" ko tu nori is tos pakabos?".
Tai klausimas butu toks, kur geriausia pirkti ir keisti tuos amortizatorius, turiu omeny naujus ir ne kiniskus, nes SilberAuto kaina 1000 eur uz viena priekini amortizatoriu su pagalve, tai nejaugi man teks pakloti apie 3000 eur uz 4 amortizatorius?.

P.S. Amortizatoriai nei kiek neapsitepalave, nei tada kai pirkau, nei dabar, nuo pirkimo praejo virs menesio.

Del variklio, paskambino man vakar is LT ir pasake, kad Jonas Jonaitis, Petro Petraicio pazistamas senai uzsiema "tais dalykais", ir jis pasake:"Reikia uzvesti automobili, palikti "na chalastych" ir atsukti dangteli kur pilami variklio tepalai, prideti salia ranka, ir jei apsitepaluos ranka, reiskias sakes varikliui".
Taip ir padare, pridejo ranka, ir po sekundes sake, ranka buvo tepaluose visa.

Tai cia klausimas butu toks, ar yra tikrinami dyzeliniai varikliai tokiu budu?
Apskritai ar tai teisinga diagnostika?
Ir ka patartumete daryti ir tuo ir tuo atveju?

Aciu uz betkokia suteikta informacija!
na kita karta zinosi kad sena masina su orine pakaba tik mazochistas gali pirkti
dek spyruokles paprastas su amortikais, daro vilniuje rimo ar kokiam ten servise.

rafis neprisijungęs   Cituoti