View Single Post
Old 2018-03-25, 10:26   #16
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Dare su plovimu jie man. Paziuresim kaip eisis, nes dabar deze streikuoja kart nuo karto dar labiau. Sake minimum 500-700km nuvaziuot ir jei tada vistiek bus, tai jau tada tikriausiai blokas.
Paklausiau pas juos kiek rastauravimas/remontas, pasake 800 eur.
hidraulinio bloko plovimas vos ne kapitalinis ,nes jis pilnai išardomas ,išplaunamas ir surenkamas,tuomet(darbu eigoje) ir apžiurimi vožtuvai ir ju lizdai,jei nusidevejes tefloninis padengimas ,blokui ....
https://www.youtube.com/watch?v=PCG4plcPC_8

Citata:
Pradžioje rašė Mintis View Post
Čia iškart visi siulo dežes restauracija, bet ar neužtektu padaryt adaptacijas, pažiuret po to reikšmes kurios sugryžo į savo reikšmes prieš adaptacija ir pakeist, reikiamus voštuvus? Ar ten tiek ta hidraulika išsidevi pas 7g? Kai turejau 5G man užteko pusles voštuva pakeisti ir adaptacijas numušti, viskas pasitaise Įdomu ir pačiam nes mano 7g, pagal menulio fazes durniuoja, kartais iš vis pora dienu viskas gerai, neina net suprast kaip begius meto, o kartais užeina prieš baigiant sustot susmugiuoja, tai stipriai tai silpnai, tai kartais iš 2-3 jaučias patempimas, o kartasi važiuoji ir viskas belekaip gerai, tepalai keisti, plokšte nauja prieš 60k km, įdomu kodel jai taip užplaukia...
mes maišom solenoidus (elektra valdomus vožtuvus ),su hidrauliniais- šitie nesikeičia ir nesiremontuoja


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-03-25 10:58 val.
amerika neprisijungęs   Cituoti