View Single Post
Old 2011-06-16, 11:06   #80
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
grazus pirkinys, bet kadangi man nera prie sirdies e w221, nu jis is saves kazkoks pabaisiukas, ipatingai galine dalis, galines lempos kaip nuo seno kamazo, visiskai i apynauju masinu lygi nepretenduoja, tai man kaip ir nera ispudingas.. Turiu pasakyt kad nefasliftinis bmw e60 ar a6 c6 atrodytu baltas, su sline, ar m packu tikrai daug geriau.. bet cia tik mano nuomone.. Ir pirmasis tavo mersas atrode gana tvarkingai, keista kai is jo islipnes persedai vel i toki pati ir dar benzina.. nors tie 3.5 kiek zinau gana ekonomiski, turetu mieste ir 12 litru uztekt..o siaip gal tau aktualiai metai, nes jie gana geri, bet asmeniskai as uz tokia pinigu suma buciau pirkes CLS, esu mates ne viena varianta baltos spalvos, vat jo vaizdas butu kur kas idomesnis, nors gal ir nebutu 09 metu, bet visai kitas lygis..
Grazesniu masinu visa laika buvo ir bus, niekados neturesi graziausios.... Esu beveik su visais audi modeliais vazinejes ir tikrai artimiausiu metu manes niekas neisodins i audi BMW gal ir nieko, bet esu istikimas MB, man geriausia masina )) Atrode tvarkingai ir buvo tvarkingas, bet rida 300 tukst km. padare savo, nusprendziau nekisti pinigu ir pasikeisti. Matai tu nezinai mano tolimesniu planu todel ir keista, kad is to pacio i ta pati persedau, bet cia mano tik laikina masina O kas blogai, kad benzinas? As net ir pirkdamas nauja masina is salono imciau benzina, o ne dyzeli

mantaasss neprisijungęs   Cituoti