View Single Post
Old 2016-12-14, 22:13   #2078
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,087

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Viena karta buvau issigandes. Kelte, sunkvezimis atsitrenke i mane ir apgadino truputuka. Jau galvojau, kad draudimas neapmokes, nes ivikis ne ant zemes. Nu bet laimingai baigesi apmokejo. Aisku buvo cirku. Ivikio deklaracija uzpilde kaskoks zmogelis is laivo aptarnaujancio personalo. Ir kai pilde neirase sunkvezimio vienos raides. Draudimas deklaravo, kad tai priekaba o ji nedraudziama. Tad as pats kaltas.
Tai gerai, kad is masinos isokes ka padariau, tai nuotrauka. Tada iskarto atbego keletas zmogeliu is laivo igulos ir liepe atsisesti i automobili, nes tariamai nesaugu kadangi automobiliai isvazineja is kelto. Dar norejo pajimti is manes fotoaparata su kuriuo fotkinau. Nedaviau ir prasiau paaiskint, kodel jie nori jo. Pasake, kad negalima kelte fotkint ir turiu as nuotraukas istrinti. Labai daug nesigincyjau su jais, nes ne tas rupejo. Atsoviau jiem okey. Ir atsisedau i automobili. Kai visi automobiliai isvazevo is kelto. Laivo darbuotojas pasikviete mane ir vilkiko vairuotoja i kambareli. Ten supilde ivikio deklaracija. Man ir vilkiko vairuotojui atidave deklaracijas. Tad iskubejes nepamaciau, kad irase bloga valstybini numeri. Tikiuosi kasnors pasimokys is mano klaidu ir ateityje pades jums.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti