View Single Post
Old 2013-02-27, 21:06   #37
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
kai viskas einasi šudinai reikia gi kažkaip padeti taisyti....sakyčiau papuolei i parodomaja akcija,beje niekuo nepasitikek ir ypač tais kurie sako, kad daro už dyka....
Matai pats savininkas suinteresuotas, kad tokiu dalyku nepasitaikytu ateityje. Mano MB galejo per siandien pasidaryti, bet paprase palikti keliom dienom, kad galetu radiatoriu gamintoja issikviesti ir parodyti, kad broka pardave ir to pasekoja issireikalauti padengti nuostolius. Koks jam tikslas mane apgaudineti jei garantija suteikia pusei metu ir per ta laikotarpi as sugrisi ir teisiuniu budu laisvai galesiu issireikalauti uz nekokybiskai atlikta darba. Manau sitoj vietoj pats savininkas suinteresuotas atlikti viska gerai ir iki galo. Jei tai butu garazinis servisvas kur tik pinigus paimti moka tada jo. Siaip mano pazistamas irenginejo Daivanta ir iranga zmogus pirko nepigiausia. Jei vienintelis turi deziu testavimo stenda, kuris naudotas kainuoja 600k lt tai manau daug pasako apie tai kaip zmogus ziuri i savo darba ir teikiamas paslaugas.

P.S. Kontaktai visi www.daivanta.lt nurodytas numeris yra pacio savininko ir skambini ir bendrauji iskarto su juo paciu.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti