View Single Post
Old 2013-05-27, 21:06   #16
Somesword
 
Somesword's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-03-15
Gyvenamoji Vieta: Plunge
Pranešimai: 4,535

Somesword is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Somesword per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
žinau, kad eilinį kartą išdėsite mane į šuns dienas, bet pasižiūrėkite į save nors šiek tiek.

Kuris iš jūsų gali leist sau turėt mašiną su tarkim 5 litrų motoru, važinėt kasdien (pravažiuojant vidutiniškai 40 - 50 k km į metus) ir piltis tik benziną.

Kiek jūsų tokių yra šiame forume? Du, trys ? Na max 5 žmonės. Kiti likusieji jei panašiu motoru kažką ir turi tai duok dieve, kad išvažiuoja tik kelis kartus per vasarą ir tenuvažiuoja vos kelis tūkstančius km.

Asmeniškai man giliai iki lempučių kokia mašina kokiu kuru važiuoja, o jūs tik lojat, jei pamatėt prabangesnį mersą su dujom arba kupą dyzelį.

Jei žmogui gerai, tai tegu nors iš šiaudais važiuoja ir nematau čia absoliučiai nieko smerktino.

Čia mano nuomonė ir tik mano. Nieko asmeniško niekam iš jūsų

nesupratai turbut, mielas kolega
is esmes kalba eina tai, kad mes cia visi uz dujas i auto. Ir nesvarbu ar tai amg modelis ar ne. As ir i cl 7.2 amg krauciau dujas... Man dzin, gali but ir feraris ar lambo.
Duju gal but nedeciau pvz i nauja garantini auto... Siuo atveju W222 ar W212

Pvz man vazinet su 5l mersu su dujom yra tas pats kas su 2.5 ford probe ant benzo MIESTE( tai ka dariau sekmingai metus laiko)

kadangi vaziuoju daug ir daznai tolimais atstumais dujos yra pagrindinis kuras, nes dyzelio vibracijos nepernesu, o i nauja auto dizeli neiperku pvz w221


Turejo gautis glutaminas vs mb1kopustuklubas.lt

/peace

Somesword neprisijungęs   Cituoti