View Single Post
Old 2011-03-26, 23:04   #309
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
man tik kartais įdomu, kodėl tu taip tas dujas keli? visi žino, kad naujausios kartos jos yra geros, pats ieškau, žiūrinėju 3,2 CLK ir tikrai dėčiau dujas, bei važiuočiau pigiau, nei dabar važinėju su dvilitriu 124

o kokios dujų sąnaudos ant didesnio greičio? tarkim 130-140? man šiaip įdomu, nes tėvo dyzeliu įsitikinau, kad pigu važinėti
Matai, man labai smalsu kame zmones izvelgia dyzelio pliusus, del to ir iskeliu kartais tokius palyginimus, ypac po sios ziemos, kai puse kiemo kaimynu, ir darbe bendradarbiu plukesi su dyzeliais del vienokiu ar kitokiu bedu.
Na, dar busiu atviras iki galo - nemegstu dyzeliu, ju slykstaus marmejimo, ir visu kitu ju bedu ir kartais samoningai negerai padarau - pasiepiu dyzelistus. Negeras as
O del sanaudu ant didesnio greico - kad nemeluociau galesiu rytoj lekdamas atgal i vilniu visa kelia sveist ne ant 96 km/h kaip siandien, o 130, paziuresim kaip skirsis. Bet realiai - paimk manuala ka raso mersas paie benzo sanaudas prie tokio greicio ir pridek litra, ir gausi duju sanaudas. Nes mano mersas tai typ top benzo ima kiek parasyta manuale. Tikrinta ne karta.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti