View Single Post
Old 2010-05-11, 19:50   #1034
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Papasakosiu,kaip shiandien bandzhiau praeiti Tech. Abzhiura.
Atvazhiavau,susimokejau,ivazhiavau i garazha,pamatavo dujas, patikrino lemputes,valytuvus ir tt... uzhvazhiavau ant duobes ,pradejo klibinti priekine vazhiuokle (mashina turejau uzhgesinti), ish duobes shaukia,uzhvaryk galinius ratus,-bandau kurti raktas nesisuka,begis nesijungia gyvenimas zhlunga Taip kokia deshimt minuchiu,tikriausiai visas tech. centras pasedejo mano mashinoj ir bande uzhvesti )). Apimtas nevilties,sakau skambinkit Gruai (na tai mashinai,kur nusivezha), tas jau skambina sako duomenis, o raktas paeme ir pasisuko. Tai ta krana atshauke, bet sako turim atshaukti ir tavo tech. apzhiura, nes dar reiks kelis kartus uzhgesinti ir uzhvesti, kur mes tave desim,jei chia vel pakibsi viduri garazho su savo automatu
Nu ka ,-atidave kapeikas ir ishvazhiavau,-per asharas nematydamas kelio
Parvazhiavau i garazha, o zhiuri tikrai, uzhgesinus nebeina rakto pasukti. Na tada susiradau kita spyna (Mikis juk shaiposi,kad viska turiu ) izhgeriau 0,33 alaus, paskambinau Ponui Edgiui, pasitikslinti,ka sukti,kad nenusukti to ko nereikia Edgis nors ir kovojo su blogais kvapais, bet vistiek patare, nuo ko pradeti.
Vienu zhodzhiu per 40min, pakeichiau spyna. Dabar viskas sveikata, tik blogai,kad vel reiks imti cita (uzhsisakyti eile?) ir vel ish naujo vazhiuoti.
Nezhinau,ka chia net norejau papasakoti, tikriausiai pasiguosti ))
aaaaaaa atsiminiau Man vienas draugas vis sakydavo,nelaikyk raktu visu kruvoj, nes sugadinsi spyna, pas mane ten geras ryshulys visada tabaluoja,kokia puse kilo )) Neklausiau, ir sugadinau, o gal papraschiausias sutapimas,- bet turekit omeny

samagonas neprisijungęs   Cituoti