View Single Post
Old 2015-05-27, 10:31   #59
kosmoz
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-16
Pranešimai: 12

kosmoz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
jie gaudavo uz rankos vairuotojus, kurie nuo/prie savo masinu eidavo, atvaziavo specialiai pries pat pabaiga nebaude kelis grynai ataskaitai ir tiek, juokesi mums i veida, tipo mes viska suprantam, bet mums is virsaus pasake baust visus, mes ir baudziam ir kaip po tokiu dalyku juos gerbt?
Kadangi mums rase 20 minuciu kvita, tai jauciu bendroj sumoj ~3-4 masinas nubaude max, nes du ekipazai buvo.
Organazinatoriui skambinau, siuliau apmoketi bauda )) atsisake, ilgai man pasakojo, kad ten kazkoks ale stulpas yra ir atseit ant jo kazhkada kabejo zenklas "stoveti draudziama", kazhkas ji nusuko. Del sito pas ji atejo is keliu direkcijos su najezdais, o jis ne prie ko ) ir jis mano, kad renginio metu policija prisuko atgal ta zenkla ir del to baude visus ))) as asmeniskai nelabai tikiu tokia nesamone. Man labiau panasu, kad organizatoriams tesiog dzin buvo kur statys savo masinas ziurovai, apsaugos paklausius kur statyti, sypsojosi ir sake, kur rasyt vietos ten ir statykit
buvau iki galo, mentų abi mašinas mačiau o kur tu siūlai tas žiūrovų mašinas sudėliot? O gal padaryt bilietą 50 eurų, dėl to žiūrovų bus tiek mažai, kad visi į varkiemio stajankę tilps?

kosmoz neprisijungęs   Cituoti