View Single Post
Old 2013-09-22, 10:53   #328
Dainiusss
 
Dainiusss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-09-02
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 148

Dainiusss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
Neverta su tavim diskutuot, nes tu pliurpi savo ir viskas, tu neklausai ka kiti sako, visus straipsnius kopijuoiji kurie naudingi tavo pusei, o kur straipsnis pries Kazlauska, tai jau straipsnio autorius blogas, jis ipykes ir pan. Kodel pvz. Jesikevicius pasake,kad sis cempionatas pats silpniausias, ar ir jis nieko neismano apie krepsini? Kodel del visokiu nesamoniningu veiksmu buvo apsipykes Krapikas su Kazlausku, nes gryba pjove tas Kazlauskas, nesamoningas taktikas dare, ne be reikalo pasake serbu treneris, kad viskas kaip ant delno buvo perziurejus lietuviu varzybas.
As tau dar karta sakau, lietuviai pradejo zaisti, gal but ir Kazlauskas paklause treneriu stabo patarimu, jie zaidzia 2 paskutines varzybas, o pries tai viskas varzybas grybavo, grybavo suda male daugiau nieko. Apgailetini jie buvo, vos neisleke visai is cemionato su hercogovina zaisdami. As zinau, kad tu dabar cituosi mano zinute ir vel savo nuomone man pirsi ir aiskinsi, kad jie geri labai. Kaip minejau, jie geri TIK paskutines 2 varzybas, o viskas pasirodys siandiena ant kiek geri, jei jie neapsisiks pries Prancuzus laimes auksa, o jei vel suda mals Kazlauskas, tai nieko nebus. Jei ir pralos, gales visi sakyti, kad buvo labai pavarbe po praejusiu 2 varzybu.
O, kad sakai, kad as neismanelis, tai galiu pasakyti, niekuo tu uz mane nesi pranasesnis. VISIEMS GRAZAUS KREPSINIO SI VAKARA, TIKIUOSI LIETUVA LAIMES
As ir esu pries Kazlauska, kad jo taktikos pradzioj cempionato buvo net zaidejam neikandamos, o veliau zaidejai padare isvadas, tuo paciu Kazlauskas pakeite zaidimo schemas,.. O kad cempionatas silpnas tai tikra tiesa, o musu rinktine su tokiais zaidejais kad verta Aukso tai aisku kaip diena, siandien vakare visa Lietuva SVESIM

Dainiusss neprisijungęs   Cituoti