View Single Post
Old 2017-09-08, 01:30   #25
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PSSHHH View Post
Yra tautietis Dubline kuris nesenai nusipirko 500E
Butu tikrai malonu pabendrauti, nes turim nemazai nesklandumu su juo.
Kazkaip praleidau kad kazkas vyksta mano temoje. Dziugu! Jei kuo galesiu padeti - kreipkytes. gal as skaites kitam forume apie tavo drauga, cia ne jis iesko galinio reduktoriaus?

Citata:
Pradžioje rašė slimas View Post
Jau garsiakalbius issirinkai? Is esmes garsiakalbiams svarbiausia terpe, kurioj dirba jie. Kad ir kokie geri garsiakalbiai, bet jei ore maskatuosis - gros svelniai tariant sudinai. Kaip ir virsuj zmogus sake - garso izoliacija ir jos negaileti. Dar labai rekomenduoju paralonine lipnia juosta apklijuoti aplink garsiakalbi, kad sandariai prisispaustu abloske ir grotu viska i salona, o ne pustu pro sonus. Pas save pasidariau, iskart atsirado smarkesnis midbass'as.
del kolonesiu dar nieko neapsisprendziau, noretusi senu MB Quart arba Infinity Kappa, bet galutinio sprendimo nera dar. del tos izoliacijos as sutinku visiskai, kai tai daroma profesionaliai, bet mano atvieju ta papildoma izoliacija - tai papildomas dregmes saltinis. o mano merso senam kebului tas salutinis poveikis visiskai nereikalingas.
Pas manes originaliai yra Bose opcija ir koloneles randasi savo uzdarose kapsulose ir daug nuomoniu yra kad graziau uz originalius popierinius dinamikus niekas neskamba, bet kol savo ausim neklausiau tai negaliu teigti. isvardintus auksciau gamintojus klausiau asmeniskai ir man ju skambesys arciausiai mano poreikiu, tik gal jei rinkti Kappa tada prasytusi Alpine mago, jo auksti dazniai tokie sausesni buna, o su mano pasirinktu Clarionu labiau manau i tema gros MB Quartai, tik senu nelabai randu, o nauju seriju koloneliu neklauses ir neturiu nuomones.

Is naujienu tai visiskai nieko nevyksta, nes daugiau negu menesi esu isvykes. netycia vakar landziojant po interneto platybes radau to ko ilgai ieskojau - originaliu MAE rastavkiu ratlankiams! uzsakiau. Tikiosi pagaliau atsikratyti uzknisancios vibracijos, tad po kokiu dvieju savaiciu tureciau buti Klaipedoje ir tuo laiku manau jau atkeliaus ir siuntinukas

FUN500 neprisijungęs   Cituoti