View Single Post
Old 2019-10-10, 10:13   #27652
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
Kas bjauriausia visi laidai kurie eina nuo valdymo modulio i mazojo akumo rele, generatoriu (galbut i voztuva po valytuvais) itampa ateina diagnostika su generu problemu nemato viskas kaip ir turi buti bet kur tau mersas ismete ta savo genero klaida o diagnostika nieko pasakyt negali klaida issaukiau as, nes buvo situacija kad kita masina del kazkokios priezasties sugedo, akuma nusodino, tada su merso pagalba ir su krokodilais bandem kraut (uzvestai masinai) ilgai krovem be ta masina neuzsivede tai sukeitem akumais, mano gera akuma i kita masina o ta bloga i mano ir taip issaukiau klaida.. nereikejo man taip daryt...
nu zodziu su generu vel jus visus trukgdau, zodziu sian mano genera kitur veziau vien del to kad perdet geras dalis i sroto genera (rele netinka ir siaip patikrint genero krovimo norejau) pasirodo mano generas ant stendo krauna net14.5V, galibut kad del per dideles itampos mest ta ''Electric consumers switch off''?, nes kiek zinau mersui turi buti 14.1v max. itampa rele bloga? (pirkta is gtv group)

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti