View Single Post
Old 2019-02-05, 19:23   #12
Fanas333
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-02-02
Pranešimai: 14

Fanas333 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
cia senas vienos lekstes thermostatas. pas taves dvieju leksciu. principas tas pats, tik atidarimo kanalai truputi kitaip.
gerai jaigu esi isitikines thermostatas geras, tada ieskom bedu kodel nekelia temperaturos.
kada paskutini karta pilnai regeneracija iki galo padare ecu?
seip jaigu pedalas ne daugiau 80% nuspaustas regeracija neijungta ar neplanuojama, ir klima nustatai virs 90% pajegumo zodziu arnt sildyti visu pajegumu
lauke maziau 7°C
taip variklio ecu ijungs papildomus purskimus ir kaitins ismetima, kuri leis per ismetimo ausintuva. taip atiduodamas siluma ausinimo sistemai. jis randasi kaireja prie po vakumo rezervuaro.
ziurek ar nera uzkisti kanalai, ar uzglusinta sklende, kuri ileidzia ismetumo dujas. cia vienas ir vienintelis is agr privalumu
seip tavo motoras ir ant laisvu uzvedus po 20-30min ir salonas pilnai susiles ir darbine temperatura pasiekes turi buti.
nelindo kas prie cdi softo?
Matai aš randu užsienio forumuose žmonės skundžiasi tom pačiom bėdom merso atstovybėse keičiasi termostatus ir rašo kad jokios naudos. o šiaip tai lindo prie softo... dpf nėra pas mane o egr sakė viską paliko veikiantį nes jokių bėdų su juo nebuvo čia startline man darė

Fanas333 neprisijungęs   Cituoti