View Single Post
Old 2020-07-02, 11:41   #9
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Trumpai, papasakosiu paskutine beda. Cia “naujausia”. Masina kartais kuriasi kartais ne. Suka ir viskas. Degnostika dare. Tikrai suprantantis zmogus savo darba. Kai uzsikuria nieko nerodo. Kai nesikuria speliones. Gal auksto slegio kuro siurblys. Ok keiciam ta. Rezultatas tas pats. Vel darom. Kazkoks daviklis. Ok keiciam ta. Rezultatas tas pats. O galekas. Kuro siurblio esancio bake rele. Tai ka jau t degnostika toki ismani negali oasakyti, kad siurblys visiskai neisijungia. Ir kuras neateina iki variklio? Gedimo pasalinimas kainavo 7€. O iki jo dasikasimas neskaitant tralu ir tt darckokie 300 turbut cia vienas is paskutiniu. O tokiu buvo 3 atvejai per mano praktika. Rodo viena. Yra kitas vapsce ir smulkmena....
Pucenai,

Man si istorija primena kaip buvo pazistamam pries geru pora metu. Zodziu, svediskas BMW 7 ir svediskas BMW autocentras: kraipe galvas, nerado gedimo ir jo priezasties. Sunervino zmogu, parveze automobili i Kauna, Kaune - atliko diagnostika, kurios metu nustate, kad sugedo rele. Ja pakeite ir vuolia !

Kad ir tas pats Passat jau ilga laika be diagnostines irangos praktiskai net artintis prie jo neleidzia.
Kad Passat remontas 3-4 sykius pigesnis uz Mercedes as visiskai netikiu.

Pats turiu Golfa, nors ne daug ka esu keites Mersedese, taciau pagrindines einamosios detales (tarkim, Lemforder, ATE firmu - analogiskai abiejuose automobiliuose), Golfo atzvilgiu pigesnes gal kokiu trecdaliu. Darbai ir ju apimtys - gal labai panasiai. Visas tas ,,trigubas pigumas" imanonas nebent tik del to, kad rinkoje Golfui yra daug pigiausio segmento detaliu.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti