View Single Post
Old 2020-03-27, 14:42   #1
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis W205 su galiojančia gamintojo garantija

Sveiki, kažkur prieš mėnesi ar daugiau buvo pirktas Mercedes automobilis Vokietijoje iš privataus asmens. Automobilis turi garantija iki Balandžio vidurio. Prieš perkant automobili buvo pastebėtas defektas jo stoge (tai kabrioletas), dėl to defekto nebūčiau pirkęs automobilio, bet nuvažiavom su pardavėju į vietini Mercedes centra ir jie pasižiurėjo tą defekta ir pasakė tai yra gamintojo brokas, tad turi sutvarkyti viską nemokamai. Vokietijos Mercedes centras pasakė nebutinai reikia laukti pas mus Vokietijoje, galėsi susitvarkyti Lietuvoje, nes garantija galioja visoje europoje. Tai, prieš 3 savaites buvo automobilis nuvarytas pas dyleri, apžiurėjo jį, supildė dokumentus ir sakė laukti skambučio.. Jau trečia savaite skambinu jiems, jie sako jokio atsakymo po kolkas iš Vokietijos, tai nedažna situacija ir kaltina Koronaviruso situacija.. Aš galvoju ar jie man neipūs ragų? Taipogi, užsidegė periodinio serviso priminimas, kad reikia pakeisti tepalus ir filtrus. Bet iki stogo remonto aš nejudinu automobilio ir nenoriu keisti tepalų ir filtrų, nes po to prisikabins, kad ne pas juos tvarkiau..

Tai vat įdomų gal kas tokioje pačioje situacijoje buvot ir kaip galvojat ar gali netvarkyt auto ar ne?

LukasW211 neprisijungęs   Cituoti