View Single Post
Old 2019-04-26, 21:13   #1051
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Na ką, darbai juda toliau

Pinigų švaistymas bestogiui jau tapo hobiu

Ką tik grįžau iš Modintos https://www.facebook.com/modinta.lt/ po 3 savaičių mano BOSE skambės naujai! Bus daroma pilna durelių garso ir vibro izoliacija, subui pervynios ritę, nes lengvas plerpimas pasigirsta garsiai klausant su daug žemo ir garso izoliacija dėsis aplink subą ir prie zapaskės. Važiavau su mintim keisti visą sistemą, bet chebra pakonsultavo ir sakė tikrai neverta, nes skambės daug geriau sudėjus izoliaciją. Maladec chebra ten, nekiša nieko per prievarta, o žmoniškai pataria. Jau laukiu nesulaukiu

Dar impregnuosiu šiandiena stogą, nusipirkau iš BalticNano nano dangą stogui, tai rytoj bus video su efektu. Iš reklaminio klipo vaizdas labai geras.



Ir paskutinė mintis - mane džiugina šito seno V8 kuro sąnaudos beveik kaip 1,6 KIA

Tai kad pas tave vidutinis 42km/h tai nieko čia nestebina pas mane kokių paskutinių 3m. rodmenys:

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti