View Single Post
Old 2015-10-07, 08:55   #32
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Tai pvz buvo man su Mersu, kai 1 kart apvoge viska susipirkau šrote nes jie sake saskaitu nieko nereikia susitvarkai ir atvaziuoji fotkintis, sakau ar tikrai ? nes poto bus reikalu , sako ne viskas ok atvaziuokit su sutvarkyta.. Kaip ir buvo tiketasi po 2 vagystes sako pateikit dokumentus kad dalys ten kitos o ne tos pacios.. Sakau aš gi klausiau iškarto ar reikės dokument ir kaip tvarkyt geriau, sako nezinau kas jum taip sake bet tvarka tokia ivykis pripazintis nedraudiminis neva, tai sakau imkit detales kurios uzdetos ir pagal detaliu kodus tikrinkit ar tos pacios ar nevogtos nuo kito sako tai čia ne musu reikalas Zodziu vel pakeliau skandala , pasigavau ta zmogeli kuris man sake kad nieko nereikia nukreipiau pas vadovus ir ivykis patapo draudiminiu. Zodziu tiek reikalu su jais, as suprantu kad yra piknaudziavimas kasko, bet kai jie pradeda lygioje vietoje tave bando atmust nuo ju pvz nekelia telefonu tikriausiai isiveda, pastoviai nera laiko samata skaiciuojama menesiais laiko... Tokiu problemu niekada neturejau pvz Lietuvos draudime ar Ergo (nors ergo sako irgi buna bedu)

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti