View Single Post
Old 2011-02-13, 19:55   #4
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveikas.man irgi buvo uzsidegusi ta klaida.nuvariau diagnostikai,tai nenudziugino.sake kad reikia keisti prie abs siurblio ta elektra valdomus adatinius voztuvus (ar kazkaip panasiai vadinasi) na ir kaina ju apipet.ebay ziurejau naudoto tai ar 600 svaru prase.na bet esme ne tame.buvo pas mane keleivio puseje grindu kilimas visas slapias-leido vandeni i salona per peciuko varikliuka,tai pasalinus ta beda,dingo ir klaida.ten kiek maciau po kilimu kur keleivio kojos remiasi i ta vieta kur salonas perskirtas su varikliu yra toks skardos gabalas ir ant jo yra kazkokiu kompu ar dar kokiu nesamoniu prikabinta ir jie pas mane mirko.tai pasiziurek gal ir pas tave ten yra vandens
ne as siandien tesiog nueminejau padanga nipili pakeiciau,tai po sito kaip parkuotis pradejau tai uzsidege,taip ir namo nuejau man buvo taip pries kelis menesius uzsidege,sustojau uzvedziau is naujo motora ir viskas ok tai manau irgi nieko blogo,man tesiog norejosi zinoti ka reiskia tas BAS ,galvojau kaladeles keist reikia

nes kai vaziuoji pavyzdziui simtu tai ir stabdai taip puse pedala spaudi,biski musa i pedala,galvojau cia abs,bet kai technine buvo praeita rase kad kaladeles nelygios ta prasme viena puse norm stabdo kita ne,nu ir gaunasi

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti