View Single Post
Old 2009-03-11, 09:25   #28
rellix
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-06
Pranešimai: 13

rellix is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Visu pirma tikrai sveikinu su nerealiu pirkiniu Kas liecia remonta tai cia tikrai nieko baisaus as pats pries kokius 8 men. E500 labai panasiai musta susitvarkiau, irgi kompresoriaus nebuvo kaip ir pas tavaji. Kompresoriu kad ir gausi vistiek reikestau pagalbos is silberauto elektriko nes pats nepaleisi jo ten dar paziurejau ir kronsteinu su amortikais to kompresoriaus tau reikes. Siaip as turiu kapota viena nedidele duobele yra prie griteliu ir jis bronzines spalvos , jei ka ir traversa turiu. Siaip jei reikia detaliu tai galiu tau padeti, nes pats visa sita reikala praejau tai daug dabar pazystamu turiu, ir su silber susitarti galiu padet
na jau viska kaip ir uzhsisakes esu is silberauto, normaliom kainom man ten gaunasi.
kronsteinas pas mane senas yra likes, sulankstytas, bet ten plienas, tai ishsitiesins normaliai. tik "amortiku" uzmirsau uzhsisakyti. man taip pat dar reikia airmatiko kompresoriaus voztuveliu daviklio ir tos plastmasines dalies kur jungiasi voztuveliai su kompresorium.
tai va. reiktu tos jungiamosios plastmases nuo voztuveliu iki kompresoriaus, silberauto neparduoda atskirai, eina visi voztuveliai su davikliu ir ta jungtim (~800 Lt be nuolaidu)
beje, kiek uz kapota noretum ?

rellix neprisijungęs   Cituoti