View Single Post
Old 2013-09-19, 16:04   #1
NotChance
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 15

NotChance is on a distinguished road



Standartinis W124 E300 Coupe

Sveiki prisijungsiu prie jūsų gretų ir aš.
Taigi Mersiukas mano rankose jau antras, pirmasis buvo 91m sedanas, 2,6 motoriukas,tačiau taip nutiko,kad sudužo.
Dabar vairuoju C124 90metų 3 litrų bendzinas/dujos . Kondiškės nėra, nes man jos nereikia! El langai,liukas,šildomos sėdynės nuostabi garso aparatūra ir viskas

Pasiėmiau su ganėtinai nepatikimu varikliu,iš nepatikimo žmogaus.
Kėbulas nepasikeitė,tačiau techniniai mazgai buvo paliesti.

Tik grįžtant namo,trūko radiatorius,prieš tai pradėjo kaisti motoras. Nepūtė salono vintiliatorius. Vėliau šovus dujomis pradėjo nebedirbti ant laisvų apsukų.

Tuo viskas ir prasidėjo: Buvo sutvarkytas radiatorius,išplauta visa aušinimo sistema, nes matyt per tuos 23 metus ten nei akis nebuvo užklydus, pakeistas termostatas .
Pasivažinėjus,tuščios asmenybės buvo kuriama dujomis, ko pasekoje suplėšė gumą po karbu. (kadangi tokių bėdų neturėjau,ardžiau pirmą kartą.)

karbą viskas buvo perpatikrinta ,išplauta išvalyta ,guma pakeista,tikimasi kad dirbs.
Surinkus dirbo kaip laikrodukas, toliau esminiai dalykai smulkus važiuoklės,rankinio, remontas tepalų keitimas, elektros instaliacijos tvarkymas.

Pakolkas tiek , nors praleidus per dieną po 9 valandas prie mašinos esamu variantu džiaugiuosi.

Ir foto jūsų teismui.


ATEIČIAI: Planuojama rasti ir nupirkti raudonas spyruoklės priekiui, suvirinti duslintuvą rasti teisingą variantą naujiems ratams. kėbulo tvarkymas,montuojamas televizorius , blokuotas reduktorius ir xenon.
Attached Images
File Type: jpg DSCF0162.jpg (187.7 KB, 159 views)
File Type: jpg DSCF0167.jpg (203.3 KB, 148 views)
File Type: jpg DSCF0165.jpg (188.9 KB, 143 views)
File Type: jpg DSCF0181.jpg (188.3 KB, 150 views)
File Type: jpg DSCF0180.jpg (179.5 KB, 137 views)


Paskutinį kartą redagavo NotChance; 2013-09-19 16:14 val.
NotChance neprisijungęs   Cituoti