View Single Post
Old 2018-02-25, 22:00   #1
iDevice
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-25
Pranešimai: 16

iDevice is on a distinguished road



Standartinis MB CLA - verta?

Sveiki. Taupau, planuoju pirkti Mercedes-Benz CLA automobilį. Jei konkrečiau tai CLA220 turbūt, nes dizeliną noriu imti, kadangi sąnaudos ±5-6l mieste, tad tikrai mažos. Skelbimuose kainos maždaug apie 20k orientuotis, o dar norisi ne iš JAV (nes kasko draudimai brangesni ir problemų su jais daugiau). Ar geras pasirinkimas, ką turėčiau žinoti renkantis CLA? Girdėjau kieta važiuoklė, sunku važiuoti per duobes, bet turbūt nebus blogiau kaip kokie Volkswagen'ai? Patiko man jo išvaizda, ypač ieškau su panoraminiu stogu (svarbiausias man priedas) ir turbūt praktiška vasara ir išvaizda labai pagerėja tiek iš išorės tiek iš vidaus (bent man tai efektyviausias priedas panoraminis stogas el. valdomas). Aišku dar ten kai kurie skelbimuose su AMG apdaila. Be AMG apdailos turbūt daugelis sakytų - kibiras, ar anaiptol? Kokios nuomonės? Tiesa, kur su AMG tai ridos didesnės, turbūt geriau rinktis be AMG, bet rida, kad būtų kuo mažesnė (keliasdešimt tūkstančių, o ne šimtas su virš)?

Kol kas mano prioritetai dėl CLA: panoraminis stogas > rida > AMG apdaila > el. valdomos sėdynės >kameros, šildomos sėdynės ir kt. pribumbasai...

Labai Jums ačiū už nuomones/patarimus.


Paskutinį kartą redagavo iDevice; 2018-02-25 22:06 val.
iDevice neprisijungęs   Cituoti