View Single Post
Old 2009-07-08, 11:26   #9
Pincius
 
Pincius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,148

Pincius is on a distinguished road



Standartinis

dekui Edgarui kad sutvarke nuotraukas,nes pats tai niekaip , ir visiems dekui uz nuomones....
del veidrodeliu tai gavosi kvailai,nes norejau kad abudu butu vienodi is abieju pusiu ir paprasiau draugo kad surastu UK per ebey,tai kaip pamaciau nuotraukas pasirode normalus ,o kaip atsiunte truputi nusivyliau,kas del vairo tai bus pakeistas i originala,nes turiu su airbeg ,faros ir grotos atsiusta is uz vandenyno,dar ir posukiai buvo prie faru,vet viena pameciau ir kito niekur neradau nusipirkt,tai teko pirktis tokius kokie dabar.Edgaras nemate manes nes sutom grotom vazinejau labai trumpai,o galejo pries tai matyti kaip dar buvo nedazytas buferis,nes ilgokai vazinejau su tik ka iskeptu,ir dabar turbut lietuvoj ilgai nieks nematys,nes dabar nuvariau pas meistrus kad dabaigtu tvarkyti vaziuokle,padaro suvedima ir kraunu ant traliuko ir MB iskeliauja i Londona ,o pats skrisiu nes man per ilgas kelias iki ten ,ir nezinau net kada grisiu....,tik bijau kad ten visokie babajai ir man ji "apspardis"ir apibraizis,ir jei dar ko blogiau nepadaris,nors ten bandysiu pasikeisti numerius kad butu panasus i angliskus,prieki baltas gale geltonas kad maziau kristu i akys....tai tiek.
Dar edgaro prasysiu kad paaiskintu kaip jis sutvarke tas fotkes,nes dar radau kelias

ir dar del zenkliuko ant kapoto,tai ilgai svarsciau ir taikinio nedejau nes man kazkaip prie to dydelio zenklo ant groteliu nelabai tiko...,ir groteles galejau dazyti juodai tai taip nereztu akys,bet jau velu
O nei as nuo Edgaro nei jis nuo manes nenusikopijavom,nes nei as jo nei jis manes nematem










Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-07-08 12:51 val.
Pincius neprisijungęs   Cituoti