View Single Post
Old 2012-02-22, 02:40   #9
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

man irgi pvz pries perkant sake, kad reikia pasikeisti amortika, dar kruva dalyku. atvaziavau mazdaug po metu, susitvarkes viska KA REIKEJO, pagal normalius meistrus ir normalias diagnostikas, bet amortiko nelieciau, pakabos siurblys dar nebuvo nuejes. Jie man pasake, kad daugmaz viskas yra idealu. klausiau del amortiku, sake vaziuokle ideali. Butent jos ir abc atvaziavau tikrinti. Kai paklausiau, ar ABC dirba gerai, sake is kur mum zinot, jeigu ner klaidu, reiskias gerai. Man net neminejo apie joki ABC Rodeo testa, kuri pats poto kitoj vietoj sekmingai pasidariau. Jiem man to net nepasiule.
As nesneku apie tokius dalykus kaip: sake, kad reikia keist galines lempas, nes tipo nekontaktuoka, suluze kazkas ( nors nebuvo stope LED ploksteles, kur poto isidejau uz keliasdesimt lt) sake, kad veidrodelio ledai sudege (kazkokiu budu meistras sutvarke uz buteli ir sviecia iki dabar)
dar sake, kad gali buti pazeista geometrija, nors mano masina neturejo normalios avarijos, sonas tiesiog buvo ibrauktas ir vos ilenktas sparnas. Tai padaryt su ranka galima. Tai va. Nematau prasmes as pas juos vezt masinos taisyt. Ir jei pirkciau kita mb ir man pasakytu, kad masina tvarke VIEN silberyje, tikrai neteikciau jai jokiu prioritetu...

  Cituoti