View Single Post
Old 2011-03-09, 21:07   #308
TATSU
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 257

TATSU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
taip, dauguma tokiu zmoniu ir kaltina uzsienio kura, o del to kaltas pardavejas, kuris paima kanistra nuo kliju, ipila kura, ir tada pila i baka kartu su klijais bet pats kuras tikrai geras
kokie dar pardavejai? pats vaziuoju iki maskvos ir kuras skiriasi baltarusijoj ir toj pacioj rusijoj gan ryskiai. gydyk toliau kad viskas su juo super nes is to gyveni. kazkodel ne man vienam kur vazineja tos pacios problemos, nespeja cdi varikliui forsunkiu keist nuo to super gero dyzelio.

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
sekmes toliau kalbant nesamones, mano giminej 6 asmenys jau 6 metus pilasi baltarusijoj kura, ne vienas del to variklio skyriaus neliete, draugai pilasi pas mane, daugiausia ka turiu is pravaziavusiu masinu, tai ford mondeo dyzelis mano buves, ~200kkm , lietuvisko kuro nemates, renault clio 1.2 benzas ir renault espace 2.0 benzas, cia kas pravaziave virs 100kkm, o kiti tiesiog arba parduoda arba sudauzo masinas ir panasiai, tai maziau pravaziave
uzsipilk i naujesni, lepesni varikli ir pamatysi skirtuma labai greit. kad i 124 gali belenka pilt tai cia tikrai nerodiklis


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-03-09 21:17 val.
TATSU neprisijungęs   Cituoti