View Single Post
Old 2020-12-28, 09:50   #1
rsrytis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-12-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 35

rsrytis is on a distinguished road



Standartinis Domina/Ieškau CLS w219. Europa/USA?

Sveiki,

Šiuo metu ieškausi naujo auto, planuoju po žiemos atsinaujinti, tad žvalgausi į galimus variantus. Kadangi vairuoju dyzelinį "traktorių", nusibodo kle kle kle ir kitos dyzelinių motorų problemų sprendimų išlaidos. Ieškausi iki 8-10k EUR.

Ilgą laiką domėjausi LEXUS GS, domino 350awd, 430 ir 450h, bet visos turi savų problemų (maža bagažinė, nemalonus išmetimo garsas ar prastos salono surinkimo medžiagos). Tad akys nukrypo šalin.

Į BMW žiūrėti nesinori, nes į mano norimą išleisti kainą galiu nupirkti nebent tik E60, tačiau jie man atsibodę, kadangi matai gatvėj už kiekvieno kampo juos. 2l pakelių pirkti nesinori, tad atkrenta daug variantų.

Domina tiek komfortas, tiek sportiškumas, tiek laisvė nesilankyti servize kas mėnesį laiko, tad pakrypo akys link MB ir ypač CLS, nes esu mėgėjas coupe 4-door stiliaus auto (A7, 6 SERIES BMW).

Iš pradžių domėjausi 350, bet paskaitinėjus supratau, kad 500 patvaresnis bei turi AIRMATIC, tačiau teko girdėti, kad jų remonto išlaidos didžiulės.

Tad galbūt galite pasidalinti patarimais ar tai pasiūlyti variantų būtent CLS 500 ar net nukreipti prie kito automobilio, kuris, Jūsų nuomone, man labiau galėtų patikti?

Neatmetu galimybės plukdintis iš USA, kaip tik esu užmatęs tokį variantą:
https://www.iaai.com/VehicleDetails?...oadRecent=true

Tačiau ką reikia keisti, perprogramuot parsiplukdžius (sueuropint)?

Dėkui už bet kokią informaciją!

rsrytis neprisijungęs   Cituoti