Tema: KlaidoV W211
View Single Post
Old 2018-11-13, 14:54   #366
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KlaidasV View Post
Geriau patyletum nerases sudu tu bent zinai kiek tie ratai kainuoja kur dabar pardaviau?
as ir amg ir dar masina pilnai persidazyciau kiek jie kainuoja Taip, kad paaiskinsiu dar karta tau. man tas amg uzbaigimas visiskai neproblema, kada noresu tada sukrausiu as ji. neprioritetas man dabar sukrauti kuo greiciau, damusiu tada kada noresiu as tuos bamperius
Ir siaip ka tu dar kalbi apie skoni kazkoki ir krutuma. Vazineji su stockine masina ir aiskini man kazka. Siemet kiek pildziau anketu del dalyvavimo renginiuose tiek patekau, taip, kad manau jei cia tik man, kaip tu vadini ''kruta'' manau i renginius nebuciau patekes
O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG
Peace ��


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2018-11-13 15:02 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti