Tema: KlaidoV W211
View Single Post
Old 2018-11-13, 15:11   #367
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG
Peace ��
Tai kam tu man zyzi apie ta numeri, jei matai, kad masina ne stock ir zysk nezyzes jie neatsiras kazkur tai kitur + kalbejau su pareigunais pazystamais, jie taip pat pasake, kad numeri galiu deti kur tik noriu svarbu kad jis butu matomas per 150metru.
O apskritai cia ne joks AMG ir jos nevadinu amg, cia yra amg style, tas pats kaip mtechas ir pan. Tiesiog atsibodo zyzimu klausytis. Pasakiau, kad bus amg pilnas tai vadinasi ir bus, o ne zyst kas antra zinute, kad tik priekis amg ir pan. Jei jus jau tokie sonturus ir supratingi, nebutu tokiu diskusiju bereikalingu. O dabar toks jausmas, kad cia daugiau pavydo, kad zmogus kazka darosi sau ir taip kaip nori, o ne pagal kaikuriuos ir kaip jie noretu, kad butu

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti