View Single Post
Old 2011-02-05, 21:49   #22
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

chebra, čia kasdieninis automobilis, kas bus jei aš jį sužeminsiu ? ar aš galėsiu nuvažiuot prie kokio ežeriuko, per miškeli ar dar kur ? kam reikia, kad žiema pilvas braukytus pastoviai ? pirkau MB dėl komforto. Čia ne tokia mašina, kad su ja apsiženyt, pavažynėsiu kiek išeis, parduosiu ir nusipirksiu naujesnę. Jei būtų AMG arba mano svajonė W126, tada kita kalba, tada galima puoselėt. Aš nesu toks autofanas kaip jus, aš muzikantas ir visus pinigus investuoju į instrumentus, bet myliu MB ir šiaip man patinka autentiškumas
Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Gražus MB. Matau tavo jau tas mąstymas, kad galiu įpirkti 210 tai jis jau gražus. Čia tikrai akmuo ne į tavo daržą. Sveikinu su pirkiniu.
senelis ir tas w210, man patinka senesni modeliai, bet jie yra nelabai praktiški, didesnė tikimybė, kad kas suluš, o as pats asmeniškai pats neremontuoju mašinu, tai ir nereik papildomų problemų Tas mano 210 tiek kainavo, kiek labai gero stovio 124, tad nematau ko čia girtis
Citata:
Pradžioje rašė v-220 View Post
Gražus.
Iš lauko gražiau nei vidui.Svarbu tau patinka.Sekmes.
Ačiū! blemba aš bijau to odinio salono, nes tėvo audinėj stovi, tai kur nors pavažiuoji ir šlapia nugara, idealiausias variantas jaučiu būtų ventiliuojamos sėdynės, bet tokiu nėra mano modeliui
Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
As tai lauksiu kada ikasti galesiu w212 tada keisiu w124, bet ir tai w124 uzkonservuosiu ka padariau ir su c123
o aš jau svajoju apie s210 facelifta, ka jau kalbėt apie s211... nors man per geras ir dabartinis modelis
Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
isvis uz tokia kaina pirkt tai loterija,nzn ka nupirksi o jei cia zmogai pasiseke tai lb gerai
laikas parodys


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2011-02-05 22:21 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti