View Single Post
Old 2011-02-06, 12:36   #28
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bombardier View Post
Puikus automobilis technines bukles ir komplektacijos atzvilgiu (kaip classic'ui)! Sveikinu su pirkiniu ir 100 proc. pritariu nuomonei, kad kasdienine masina turi patikimai tarnauti, o ne traukti aki asfalta slifuojanciu dugnu
Ačiū!
Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Nu nzn man keturakis karvanas, tai reto baisumo masina, jau, kad S124 100 kartu grazesnis karavanas, tai faktas kaip blynas, manau, kad ne del grozio rinkaisi, o tu is tu kuriem reikia metu ir kuo geresniu bet as cia nieko nestumiu, tik taip ir reikejo rasyt iskarto, kad ieskojau gero 124, bet pamatei, kad galima uz tiek nupirkt ir keturaki, tai kam imt sena jei galima su naujesniu modeliu vazinet. Ir kas liecia patikimuma, tai isitikines esu, kad 124 yra tikrai patikimesnis nei 210. Siaip aisku svarbu geras stovis, tau kaip muzikantui vietos bagaznike manau pakankamai, tik tas medis ryzas viduj, tai labai jau negraziai ziurisi
Kiekvienam savo, man kaip tik iš 210 tik universalas ir gražus. už 124 būčiau max 6000lt mokėjęs, daugiau man jis nevertas, palyginus tiek saloną tiek išorę, 124 daug varganiau atrodo, bet taip ir turi būt, nes judam į prieki, viskas tobulėja. Kažkada 124 bus klasikinis modelis, bet dabar tai tik paprasta darbinė mašina. Ir prašau nepykit, kam labai patinka 124 modelis, čia tik mano asmeninė nuomonė, aš nesu nei apie vieno forumiečio mašiną parašęs nieko blogo
Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
asmeniškai aš irgi kaip muzikantas ieškojau universalo s210, bet netyčia nusipirkau s124 ir nesigailiu. Man asmeniškai ne metuose esmė - o būklėje. Tavo vietoje aš tikrai jo nežeminčiau, nes jei tenka vežioti aparatūrą, tai pats žinai kai tenka privažiuoti prie kokių kabakų ir šaligatviais ir bordiūrais, o su žeminta jau to padaryt negalėsi - čia iš praktiškumo pusės.
Gražus man tavo tas s210 ir linkiu sėkmės eksploatacijoje
Ačiū! Kas žino, tas supranta
Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
as kazkaip kuo daugiau ziuriu, tuo man labiau pradeda clasic'o medis patikti
man taip pat gražus, nežinau kas čia kitiem yra, gal kompleksai ?

simaso neprisijungęs   Cituoti