Tema: C220 CDI
View Single Post
Old 2008-12-15, 17:07   #14
mb001
 
mb001's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-11-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,238

mb001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Liaudis niekada dyzeliniai motorai neaplenks benziniu, nepaisant to kad ir sukimo momentas dyzelio didsenis ir galia jau beveik prilygsta, bet juk nauji dyzeliniai varikliai kuo toliau tuo labiau baikstesni darosi apsukoms. Baisi prieziura darosi, dyzeliai labai opus darosi, kurkas opesni nei benziniai. Jei megsti greiti ir draskymus, rinkis benzinini, pralosi pinigu kurui, taciau islosi pinigui reontui bei prieziurai. o dar ir iskaitant jog masinos su dyzeliniai motorais yra brangesnes nei su benzininiu motoru, tad reikia atidziai pasirinkti ir pasiskaiciuoti kas labiau verta ir kas labiau apsimoka.
Pvz as per metus su savo clk pravziuoju kazkur apie 25 000 km. Vidutinskai apie 40% - 45% greitkeliai, todel pvz mano atzvilgiu pagal dabartine situacija niekaip neapsimoka dyzelis.
O dar ir zinant tai kad dyzelinis kuras kainuoja brangiau nei benzinas
O ir siaip liudnoka situacija yra su dyzeliniais automobiliais, kad jie yra darbiniai arkliai ir ju komforto iranga dazniausiai buna labi skurdi. Neskaiant exclusive class serijos automobiliu. Vidutines klases automobiliu su dyz. motoru komforto iranga ir baisiai skurdi. Pvz man asmeniskai vien del to yra neepatrauklus dyz. autmobilis, todel kad nerandu niekada tokios komplektacijos kokios asmeniskai noreciau. Tad visada esu priverstas rinktis benz. varikli. Na ir siaip ziemos metu maziau bedu su benzu nei dyzeliu =]
Ant dyzelio ziek tai zvakes reikia keisti, tai ziek jau akumas per slabnas tai dar koks briedas, tai ziurek nesikuria, jei nesikuria ilgai brizint ir lb bruzint negali, krc jei plish turbinos membrana tai bus sakes kainuos nezmoniskai... Num va tokiu visokiu baijeruku yra.. Zodziu tiek vieno tipo motorai tiek kito turi savo pliusu ir minusu. Dyzelio pranasuma matau tik viena, kad jis ekonomiskiau suvartoja kura, daugiau asmeniskai pliusu nematau, kita tik minusai, akylesne prieziura, brangesnis remontas, brangesnes detales, papildomi paruosimai ziemai, padraskyt nepadraskysi... tai tiek is mano varpines
NA IR NESAMONIU TU CIA PRIRASIAI...!!!

__________________
Ex:
W124 300D
W210, E290TD Avantgarde
VW Sharan 1.8T Highline
mb001 neprisijungęs   Cituoti