View Single Post
Old 2010-06-16, 20:03   #26
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Visų pirma tai domėjausi ir žinau kaip buvo praktikoj. O visų antra man labiausiai ir nervina toks lietuviškas mąstymas, kad kaip bus kitam, svarbu, kad man atlygins viską. Jeigu tau koks ***** įvažiuos ir paskui galėsi per teismus ieškotis tų pinigų. Kažin iš kur jie taip pigiai draudžia viską, patikėk pas nieką pinigai ant medžių neauga taip kad juos galėtų mėtyt į visas puses. Iš patirties sakau geriausios dvi bendrovės LD ir If. Daugiau plius minus.
pinigai gali but nusukinejami todel kad tokie visokie siekia pasipelnyt is draudimu ir ima pinigais. jei padaryta zala varai masina i servisa tau padaro ir isvaziuoji o visi atsiskaitymai ne tavo problema ir rami galva. beje su draudimu reikia moket kalbet yra teke susidurt daug daug karu ir nesvarbu man ka jie ten atlygina ar ne tam yra draudiku asociacija jei kyla bedos jie atlygina o poto isiesko is draudimu. idomu is kur LD nusuka lt poto zaloms atlygint kai dare masiskai casko draudimus visom masinom po 500lt aisku privaziuoja gi poto visokiu durneliu ir apsidraudzia trigubom kainom. cia kaip ir man buvo su busto draudimu LD 860lt berods ergo 420lt apdraude. beje LD mano mb casko darudzia uz 1800lt ten su kapeikom dar tai gal jie nesveiki ar kaip???? bet visokiu atsiranda juk yra ir tokiu kurie kitur net neiesko draudzia kur papuola.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti