View Single Post
Old 2009-10-10, 00:42   #22
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
samagonai, tu rimtai nejauti skirtumo tarp prabangios jachtos ir eilinio W124, tarp 107 merso restauravimo (kaip as suprantu tavo draugas ji restauruoja?) ir bene skurdziausios komplektacijos W202 tiurlingo?
Da viska ash jauchiu,bet taip pat jauchiu ir suprantu nesamones,kurias daro zhmones del idejos,neturiu teises nieko mokyti ir aukleti,galiu tik palaikyti moralishkai,nes kiekvienas zhino ka daro ir kodel daro. Na gal mano tikejimas truputi kreivas,bet visada gerbiau zhmones kurie iriasi priesh srove.
P.S Nesenai paskaichiavau,kad restauravimas W110 merso man atsistojo apie 20000€ atidaviau ji shvogeriui uzh 11000€ su salyga,kad jei parduos brangiau,pinigus pasidalinsim Jis uzh ji prasho 16000€ ,nors reali kaina to modelio apie 8000€, bet norinchiu yra nemazhai (kas keischiausia),didzhiausia kaina pasiulyta buvo 14000€ ,-neatidave.Visa tai fignia,zhinau tik viena ,kad to malonumo ir to gyvenimo shurmulio,kai tvarkiau shita mashina,man nekompensuos,jokie pinigai,per tuos du ar tris metus supratau labai daug dalyku,kurie knygutese neparashyti,ir nei trupuchio nesigailiu,kad sugaishau tiek laiko ir ishleidau tiek pinigu,tam reikalui.Visi tie dalykai,kazhkadsa atsiperka,ypach patirtis
Jauchiu,kad kalbu nesuprantamus dalykus?Bet nenoriu nieko izheisti,ir iniciativa visada bandysiu palaikyti,nes ish klaidu mokomes,tik gaila,kad ne ish svetimu,o ish savo

samagonas neprisijungęs   Cituoti