View Single Post
Old 2020-11-10, 19:07   #16
tomas225
 
tomas225's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-26
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 76

tomas225 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki vel, pratesiu savo monologa
Praejo nemazai laiko nuo paskutinio iraso, atsirado vel ka papasakoti, tai gal kam bus idomu
Birzelio menesi buvo uzplaukus mintis parduoti 210ta, ir pasilikti sau 211ta, idejau 210ta i skelbima, laukiau skambucio, o pats vazinejausi su 211tu, dziaugiausi, kad pagaliau bus naujesne masina, o ne senas lavonas Del 210to niekas per daug neskambinejo, susidomejusiems greitai dingdavo susidomejimas pirkti pasakius, kad siuo metu kazkas yra su vakuumais ir masina netraukia. Vazinejau su 211tu galvodamas, kad kokia afigiena masina, kol neisedau vel i 210ta, (nes reikejo pravaryt technikine), ir pajauciau akivaizdu skirtuma, kad 211tas neturi tokios dinamikos ka turi 210tas. (211tu savininku nenoriu izeisti, tai tiesiog mano asmenine patirtis ir nuomone )


Nuvijus visas mintis apie 210to pardavima, vel sedau uz jo vairo. Labai dziaugiausi, kad jo niekas taip ir nenupirko. Kaip buvau minejas, kazkas buvo su vakuumais ir masina netrauke. Palikau masina pas elektrika, kita diena vel turejau nesuvaldoma 3.2 Pavasari tvarkiausi vaziuokle, ji aisku atlaike max du menesius, pradejo girgzdet, brasket, neiskenciau ir keikdamas save nupirkau Lemfo apatinius sarnyrus, virsutines sakes nuveziau restauruot. Visa tai kainavo 20 euru daugiau, nei pirma karta girdimos firmos Keisdamas vel keikiu merso inzinierius, pakeiciam, lekiam toliau.

Toliau atejo laikas pereiti prie galo, nes prie priekio neturejau, del ko prisikabinti. Meciau lauk galinius diskus, nuemes siek tiek issiziojau pamates juos Sudejau naujus TRW, aisku prie to pacio pasikeite rankinio kaladeles.



Galu gale atejo ir sferu eile, nebuvo jos visiskai numire, bet po truputi erzino galo lengvas jodinejimas. Dabar galiu pasakyti, kad tai yra geriausiai isleisti mano pinigai, nes vaziuoja pasakiskai maloniai

Ir pabaigai pora foto is sio mano trumpo sezono




Isbandytas trecias ratu komplektas siais metais nuo 211to, kuris man dar graziau ziurejosi nei tikrasis vasarinis komplektas


Siam kartui tiek, iki kito karto

__________________
Mercedes Benz E320 S210
Instagram: _tomello
tomas225 neprisijungęs   Cituoti