View Single Post
Old 2017-03-14, 07:51   #52465
Mr. Chow
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-12-05
Pranešimai: 717

Mr. Chow is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelyginkit sieru, tojotu ir s klases merso. Tokio merso kebulas yra labai kietas. I kita masina, galejo ant 80 trenktis ir bus panasus sugadinimai.
Man tikrai yra buve kai norejau masina atsikratyt, ir islysdavo kokia masina tiesiai pries akis. Persilauzt ir nepamatyt tos masinos - misija neimanoma. Taip kad pasneket visi gali, o tikru kaskadioru reikia ieskoti, ir manau ju darbas gan gerai apmokamas

Kitas momentas, pardavineju dabar e220, atleke perekupai is rusyno, atsuko tepalo kamsti, kur pilasi variklio tepalas. Dave gazu. Parode man savo delna kuris buvo apsitepalavęs, kuriuo buvo užkimšę tepalo įpylimo angą - ir kažką pradėjo aiškint. Kas čia per tikrinimo būdas naujjas
Man jau panašiai yra tikrine ne vieną mašiną, ir žmonės pabėgo. Prieš tai buvo taip tikrino 2,0tdi skoda octavia irgi uzmynus dugna taskosi tepalas per ipylimo anga ir atseit kažkas blogai.
Klausiau dar seniau savo mechaniko-variklisto - sako nieko čia nėra blogo, ir taip turi būti, jei mašina 5m ar ten pravažiavusi 200t km...
Gal kas iš teorinės pusės pasakys ką nors?
Tai jei velenelis yra prie pat propkes tai kaip gali nesitaskyt

Mr. Chow neprisijungęs   Cituoti