View Single Post
Old 2019-01-31, 09:17   #21
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vytis View Post
as tai uz 4matik, jei mano v12 butu 4 varomais, butu idialus auto. nes labai sunku realizuoti visus arklius.... tiek ziema, tiek vasara... o ipatingai ziema sudetinga startuoti, iki 100 visokie kibirai su 4wd deda mane per sona ��
Yra savų pliusų savų minusų dėl pravažumo tai tikrai taip, pas mane rwd o pas drauga lygiai toks pats 4matic. Metai tie patys, motorai tie patys, padangos naujos vienodos visos pas abu. Nu rwd seda vis tiek kad ir ant mažiausio kalniuko reikia isibėgėti. O 4maticas be jokiu problemu gali sustot ikalnėj ir vel pradėt važiuot.

Dėl starto kad ir ka ten katalogai rašo kad abu vienodai per 5,5sek 100 ima nu 4maticas vis tiek ant drago šauna per korpusa i prieki, po to jie jau vienodai važiuoja bet 4maticas vis tiek priekyje

4matico minusai:
su rwd išeina mažoj erdvej gražiai apsisukt užmetant ant sniego išjungus antipraslydimus. 4maticas visai kitaip elgiesi norint užmest daug daugiau erdvės reikia.

detalių ir priekinės važiuoklės kainos pvz priekinio guolio kaina 4maticui 3 kartus didesnė. O skirtumas tik tas kad jis ant 1 mm didesnis

Edgaras neprisijungęs   Cituoti