View Single Post
Old 2019-05-03, 09:16   #140
Gencauskiene
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-09-25
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 57

Gencauskiene is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tautvydas117 View Post
Remdamasis savo patirtim bandant idealiai nuvalinėt juodą mašiną prieš visokius showoffus ir t.t. - neapsikraukit visokiom nesamonėm su Ph ieškojimais ir t.t. Raktas į lengvą ir kokybišką priežiūrą yra ne geresnės plovyklos ieškojime (labai gerai matos skirtumai ant poliruotų palangių, kokia kur chemija naudojama plovyklose - labai aštrios chemijos nepastebėjau niekur Kaune kur teko plautis), o esmė yra savo mašiną pasidengt kažkuo, kas palengvins tą plovimą, tuo pačiu saugant ir paviršių.

Bandžiau visokius vaškus ir t.t. - nepatiko niekas. Man stipriausiai pasijuto kai pasidengė kėbulas ir ratlankiai keramikine danga. Nepagailėkit kelių šimtų ir nuvežkit kurnors kas kokybiškai padengtų 1-2 sluoksniais keramikos (aš asmeniškai naudojau Nanolex Si3D iš Greenhill motors), tai kaip diena ir naktis skirtumas, po padengimo praktiškai nereikėjo visą sezoną naudot jokių šampūnų plovyklose, atvažiuodavau pvz prieš renginį į plovyklą, nupili paprastu vandeniu plovykloj, palauki kol nudžius arba nusausini mikropluošto rankšluoščiu, ir ant galo jei lieka kažkokių taškiukų, išsivalydavau su quickdetaileriu (naudojau to paties gamintojo Nanolex final touch). Ši procedūra mano pusantros valandos plovimo ir šluostymo iki idealumo procesą prieš renginius sumažino iki dvidešimties minučių. Ir pas mane ant blizgios juodos labai matės visokie nedavalymai, jum ant raudonos matinės manau dar paprasčiau turėtų būt.

Tai va, dėl to kad lieka ant nupoliruotu palangiu - ir yra esminis dalykas, kodėl tokia mintis kilo, dėl neutralaus ph... Šiuo metu pilnai užtenka nupilt vandeniu ir visi purvai nuteka, o slenkščiu apačias jau sausinant pasivalau su micropluoštu. Bet ateis laikas kai reikės chemijos... Ta ruda mersa buvom padenge Nano du kartus, efektas laikydavosi du mėnesius ir duru apačios jau budavo be nano.... Dabar atsiradę Nano danga grynai plėvele trauktiems automobiliams, reikės bandyti 🤔

Gencauskiene neprisijungęs   Cituoti