Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2020-04-01, 21:05   #2303
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Valstybes paskelbta epidemija nesusbado nuomos ir paskolu mokejimo? Taigi cia beveik karinis rezimas.
Nuo nuomų niekas tavęs neatleidžia, tai privatus sektorius, ir ten valstybė per daug nesikiša.
Jie kalba su bankais, kad leistu stabdyt įmokas, bet tik kalba, bankai tars savo, ką, hali įsivaizduoti. Bent pradžiai nelabai kalbės. (kaip kad 2009 nekalbėjo su verslininkais, kol negavo šimtus fūrų ir kito turto atgal) Taip kad čia jau pačio verslo jau tarpusavio susitarimo reikalas.

Na galima karantino metu nemokėt ir sodros bei GPM, ir tam net nebus taikomos palūkanos. Net nereikia pranešinėti apie tai. Bet tai liks kaip skola. Po visko galėsi tartis su valdžia kaip ir per kiek laiko ją išmokėsi. O kokios bus galimybės po tos krizės skolas mokėti? Aš jums pasakysiu, labai labai blogos.

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Aš net auto+ retai moku. Nu bet dar niekam nesiskundžiau,nors turiu bemaž 30 modelių,kurie skirti rytų rinkai,o iš ten 100% joks pirkėjas neatvyks.
Bet tai per 10 metų nieko neatsidejai,kad 2 savaitės nuvys į bankrotą? Aš suprantu,kad nesmagu iš kojinių traukt,bet gal kaip nors. Po 3-4 mėn karantino, suprantu kad jau reiktų nerimauti,bet dabar....
Aš del savęs dar neverkiu kolkas, nes šiaip mes dar ir dirbam. Bet matęs visokio š per gyvenimą. Ir tiesiog kaip mastantis ir suprantantis statau sau klausimą. Ar tikrai verta būt įsikibus to? Jei kas pasakytu kad visai tai baigsis po 3-4 mėnesių, ir vėl pradėsim nors po truputi judėt, tai ok. Bandom pragyvent. Bet kas bus kai tai nepraeis? O tęsis ir toliau, kas gali garantuot kad tai nesitęs metus ar ilgiau?

Taip kad klausimas ir išlieka, bandyt kabintis rizikuojant praknist viską per kelis mėn, ar spjaut kai jau matysi kad šikna atėjo, ir užsidarius sau ramiai žiemot. O po visko lyst, ir kurt per naujo (ko labai nenorėčiau)

Ir dar, šią krizę bus pragyvent labai sunku. Jei anksčiau sunkius laikus kažkaip galima buvo sugert suamartizuot su kažkokias mokėjimu atidėjimais, paskolom ir pnš, tai dabar tai bus labai sunku. Jau dabar visi nori pinigų vos ne į priekį, o bankai su smulkiu verslu net nekalba.

Artunas neprisijungęs   Cituoti